Robert Jiran

47167. Čekám

popis: Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. 2013. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76.000 Kč.

zbývá: 25 dnů, 4 hodin

konec dražby: 29.07.2020 19:04:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 4 100 Kč