Robert Jiran - Dáma v negližé

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. 19/II. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

67187. Dáma v negližé
Dražba ukončena:27.10.2021 21:45:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:33 000 Kč