Robert Jiran - Dívčí akt s rudými vlasy

Olej na plátně. 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran. R. 19/2. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

39952. Dívčí akt s rudými vlasy
Dražba ukončena:29.01.2020 22:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč