Robert Jiran - Dívka nad šachovnicí

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R 19/5. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

300194. Dívka nad šachovnicí
Dražba ukončena:23.08.2019 20:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč