Robert Jiran - Dívka s osuškou

Olej na plátně. 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

45201. Dívka s osuškou
Dražba ukončena:27.05.2020 21:33:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč