Robert Jiran - Dívka v klobouku

Olej na sololitu, 57x38 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

35274. Dívka v klobouku
Dražba ukončena:26.09.2019 19:21:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč