Robert Jiran - Dívka v negližé

Olej na kartonu, 70x50 cm. Signováno vpravo dole. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

35337. Dívka v negližé
Dražba ukončena:26.09.2019 20:26:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč