Robert Jiran - Dívky u vody

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. 19/3. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

33640. Dívky u vody
Dražba ukončena:26.06.2019 18:04:18
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:9 500 Kč