Robert Jiran - Dostaveníčko u lodí

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

48375. Dostaveníčko u lodí
Dražba ukončena:26.08.2020 19:14:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč