Robert Jiran - Dva akty v slunci

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran Robert 19/11. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

47263. Dva akty v slunci
Dražba ukončena:29.07.2020 20:42:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč