Robert Jiran - Dva ležící akty

Olej na plátně, 50x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R 10/5. Nerámováno.

Pozn.: Vzadu autorské razítko.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

32283. Dva ležící akty
Dražba ukončena:29.05.2019 18:49:11
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:6 000 Kč