Robert Jiran - Dvě ženy

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. 2011. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

303981. Dvě ženy
Dražba ukončena:10.03.2020 20:12:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč