Robert Jiran - Dvojakt

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

47273. Dvojakt
Dražba ukončena:29.07.2020 20:50:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč