Robert Jiran - Galantní pár

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

152585. Galantní pár
Zbývá:0 dnů, 15 hodin
Konec dražby:29.01.2026 21:04:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:7 500 Kč