Robert Jiran - Jazz

Olej na sololitu, 50x30 cm. Signováno vlevo dole Jiran Robert. Rámováno.

Nejdelší strana: 54 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

114427. Jazz
Dražba ukončena:25.04.2024 22:10:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč