Robert Jiran - Kocour se zeleným džbánem

Olej na sololitu, 71x46 cm. Signováno vlevo dole Jiran Robert 13/9. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

59783. Kocour se zeleným džbánem
Dražba ukončena:26.05.2021 19:54:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč