Robert Jiran - Krajina

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. 16/3. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

45094. Krajina
Dražba ukončena:27.05.2020 19:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč