Robert Jiran

45094. Krajina

popis: Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. 16/3. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76.000 Kč.

zbývá: 1 dnů, 0 hodin

konec dražby: 27.05.2020 19:36:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 8 500 Kč