Robert Jiran - Kulečník

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. 18/7. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

25581. Kulečník
Dražba ukončena:12.12.2018 18:06:19
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:19 000 Kč