Robert Jiran - Kytarista (Jazz) II

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. 18/14. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

23570. Kytarista (Jazz) II
Dražba ukončena:31.10.2018 19:35:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 500 Kč