Robert Jiran - Letiště Václava Havla

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Jiran Robert 2015. Rámováno.

Nejdelší strana: 105 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

114227. Letiště Václava Havla
Dražba ukončena:25.04.2024 21:25:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč