Robert Jiran

53050. Ležící

popis: Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Jiran Robert. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76.000 Kč.

dražba ukončena: 26.11.2020 21:35:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 16 000 Kč