Robert Jiran - Ležící

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Jiran Robert. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

53050. Ležící
Dražba ukončena:26.11.2020 21:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč