Robert Jiran - Ležící akt

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Jiran Robert. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

46531. Ležící akt
Dražba ukončena:25.06.2020 21:14:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč