Robert Jiran - New York

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

49307. New York
Dražba ukončena:01.10.2020 19:25:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč