Robert Jiran - Objetí

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

76056. Objetí
Dražba ukončena:28.04.2022 22:28:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč