Robert Jiran - Odpočívající

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Jiran R 18/8. Nerámováno.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

25337. Odpočívající
Dražba ukončena:29.11.2018 21:17:05
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:21 000 Kč