Robert Jiran - Odvrácený akt

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. 19/5. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

36650. Odvrácený akt
Dražba ukončena:30.10.2019 22:37:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:13 000 Kč