Robert Jiran - Plachetnice

Olej na sololitu, 60x46 cm. Monogramováno vpravo dole. Datováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 74 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

152663. Plachetnice
Zbývá:0 dnů, 16 hodin
Konec dražby:29.01.2026 22:22:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:13 000 Kč