Robert Jiran

54618. Podzim

popis: Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran Robert 13. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76.000 Kč.

zbývá: 9 dnů, 20 hodin

konec dražby: 27.01.2021 19:18:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 12 000 Kč