Robert Jiran - Přítelkyně

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

52882. Přítelkyně
Dražba ukončena:25.11.2020 22:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč