Robert Jiran

52882. Přítelkyně

popis: Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76.000 Kč.

dražba ukončena: 25.11.2020 22:07:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 21 000 Kč