Robert Jiran - Rámy, plátno, barvy, 1920

Olej na plátně, 71x50 cm. Signováno vzadu Robert Jiran 2016. Nerámováno.

Pozn.: Zezadu signováno tužkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

31009. Rámy, plátno, barvy, 1920
Dražba ukončena:24.04.2019 20:53:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:7 000 Kč