Robert Jiran - Rande

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

34171. Rande
Dražba ukončena:27.06.2019 22:20:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč