Robert Jiran

48365. Sama doma

popis: Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76.000 Kč.

zbývá: 20 dnů, 10 hodin

konec dražby: 26.08.2020 19:00:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 6 500 Kč