Robert Jiran

47541. Šanghaj I VELKÝ FORMÁT

popis: Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vlevo dole Robert Jiran. Rámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76.000 Kč.

dražba ukončena: 30.07.2020 21:38:11

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 65 000 Kč