Robert Jiran - Šanghaj I VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vlevo dole Robert Jiran. Rámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

47541. Šanghaj I VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:30.07.2020 21:38:11
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:65 000 Kč