Robert Jiran - Schoulená

Olej na plátně, 50x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R 18/4. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

301208. Schoulená
Dražba ukončena:04.10.2019 20:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč