Robert Jiran - Souznění

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

29075. Souznění
Dražba ukončena:28.02.2019 19:11:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:9 000 Kč