Robert Jiran - Spící dívka

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Robert Jiran. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

36571. Spící dívka
Dražba ukončena:30.10.2019 21:16:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč