Robert Jiran

51995. Sydney

popis: Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Jiran Robert. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76.000 Kč.

dražba ukončena: 29.10.2020 22:28:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 11 000 Kč