Robert Jiran

35046. Tahiťanky

popis: Olej na sololitu, 60x46 cm. Signováno vlevo dole Jiran. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32.000 Kč.

dražba ukončena: 25.09.2019 19:04:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 8 500 Kč