Robert Jiran - Tanec

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. 25/5. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce. Vzadu autorské razítko. Součástí položky Certifikát pravosti díla.

Nejdelší strana: 70 cm.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

certifikát
152575. Tanec
Zbývá:0 dnů, 14 hodin
Konec dražby:29.01.2026 20:54:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:6 500 Kč