Robert Jiran - Taneční pár

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. Rámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

45502. Taneční pár
Dražba ukončena:28.05.2020 22:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč