Robert Jiran - Tenistka

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. Rám.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

35251. Tenistka
Dražba ukončena:25.09.2019 22:29:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč