Robert Jiran - Toronto I.

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vlevo dole Jiran Robert. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

49465. Toronto I.
Dražba ukončena:01.10.2020 22:03:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč