Robert Jiran - Tři dívky

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. Rámováno.

Pozn.: Vzadu autorské razítko.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

49365. Tři dívky
Dražba ukončena:01.10.2020 20:23:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč