Robert Jiran - Tři Grácie

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. 23/3. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

vydraženo top doporučujeme
94706. Tři Grácie
Dražba ukončena:31.05.2023 22:21:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:41 000 Kč