Robert Jiran - U sklenky

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. 19/5. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

36655. U sklenky
Dražba ukončena:31.10.2019 19:03:32
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč