Robert Jiran - U zrcadla

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vzadu Jiran R. Rámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

86450. U zrcadla
Dražba ukončena:01.12.2022 21:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:27 000 Kč