Robert Jiran - U zrcadla

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. 18/12. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

36605. U zrcadla
Dražba ukončena:30.10.2019 21:52:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:9 500 Kč