Robert Jiran - V dešti

Olej na sololitu, 40x30 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. 14/4. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu autorský štítek.

Nejdelší strana: 50 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

82503. V dešti
Dražba ukončena:31.08.2022 22:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč