Robert Jiran - V galerii

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

75860. V galerii
Dražba ukončena:27.04.2022 22:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč