Robert Jiran - Vášnivý tanec

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Jiran Robert. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

36886. Vášnivý tanec
Dražba ukončena:31.10.2019 22:53:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč